Dvoudílné mobilní klimatizační jednotky

V souvislosti s nabídkou klimatizací na našem trhu je jasné, že jsou k dispozici dvě hlavní možnosti, jakým směrem se při samotné koupi můžeme vydat. Buď jsou to jednotky stacionární, tedy pevně namontované, nebo to jsou jednotky mobilní, tedy s možností přesunu. Doslova střed mezi nimi poté nabízejí dvoudílné mobilní jednotky, které tak dokážou kombinovat variabilitu mobilních jednotek, a výkon těch stacionárních.
Možnost umístění do jakékoliv místnosti je tou hlavní výhodou

Tou jasnou priorito je to, že není problémem jejich umístění do jakékoliv místnosti. A zatímco u běžných mobilních typů je součástí pouze výfuková trubice, tak je v tomto případě napojena na menší venkovní jednotku. I díky ní je tak zajištěn mnohem lepší výkon a celková efektivita. Samozřejmě i tato venkovní jednotka je přesunovatelná na různá místa, a tak nám celá klimatizace může chladit kdekoliv.
Ideální investice do menších prostorů

dvojdílná klimatizace remko

Pokud tedy uvažujete nad tím, že si mobilní klimatizaci koupíte, ale máte obavy nad jejím výkonem, vsaďte raději na tento typ, jelikož zde není třeba mít obavy. Samozřejmě třeba počítat s tím, že ceny mohou být o něco vyšší, ale komfort, který investice přinese, za to rozhodně stojí. S tím souvisí i ono snadné používání, tedy možnost zapojení do zásuvky, zapnutí, nastavení teploty, a vše je hotovo. Samozřejmě ty nejmodernější typy mají i řadu automatických, nebo i polo-automatických funkcí, díky kterým udrží teplotu vždy na požadovaných hodnotách.
Moderní design a kompaktní rozměry jsou samozřejmostí

A i když se tento model skládá hned ze dvou hlavních částí, je v souvislosti s tím jasné i to, že se výrobci snaží o co nejkompaktnější rozměry, a samozřejmě o co nejpříjemnější design. I to je cesta k tomu, aby daná jednotka hlavně sloužila ke svému účelu, nezabírala místo, a nebyla jenom nevzhlednou součástí mnohých interiérů.

Mobilní klimatizace

Do domácností nebo pro využití v menších prostorech se hodí zejména mobilní klimatizace, které lze snadno přemisťovat.

Pokračovat

Nástěnné klimatizace

Tyto prostorově nenáročné klimatizace byly navrženy s cílem jednoduché instalace do každé místnosti.

Pokračovat

Kazetové klimatizace

Využívá se především v komerčních aplikacích. Příkladem jsou restaurace, hotely, kancelářské prostory, zasedací místnosti.

Pokračovat

Montáž klimatizací

Naši pracovníci jsou připraveni vypracovat projekt k instalaci klimatizací , následnou montáž včetně pravidelného servisu.

Pokračovat