Chcete klimatizaci? Případné starosti s montáží hoďte za hlavu

Klimatizace je rozhodně věc, která nezklame. A to zvláště nyní, s blížícím se létem. Jenom málokdo chce totiž bydlet v době nebo bytě, kde teploty šplhají přes únosnou mez. Pořízení klimatizační jednotky samozřejmě není nic složitého, ale důležitá je také její správná montáž. V tomto směru přicházejí na řadu odborníci ze společnosti Remko, kteří se zabývají nejenom prodejem, ale samozřejmě i následnou montáží. A to od samotného počátku, kdy vyberou a doporučí vhodné prostory pro umístění. A to jak s ohledem na efektivitu, tak i možnost realizace. To vše bude součástí projektu. Pokud ho odsouhlasíte, mohou samotné práce naplno započnout.

montáž nástěnné klimatizace
Vnější jednotka

Poskytovány jsou komplexní služby

Samozřejmostí je to, že si můžete být jisti, že vám budou poskytovány skutečně komplexní služby, a to ve všech ohledech. Montáže klimatizací tak budou zahrnovat všechny potřebné kroky k tomu, aby byla klimatizace následně plně zprovozněna a vám samozřejmě také předvedena. To vše bez toho, abyste se museli do celého procesu jakkoliv zapojovat, jelikož vše proběhne doslova na klíč. Jediným požadavkem samozřejmě je to, aby byl domluven oběma stranám vyhovující termín, během kterého dojde jak k instalacím obou jednotek, tak k propojení a samozřejmě i otestování funkčnosti.

Nezapomínejte ani na následný servis

Aby klimatizace fungovala skutečně tak, jak fungovat má, je třeba nejenom dodržování návodu k obsluze, ale je třeba také pravidelného servisu. I ten vám profesionálové z firmy Remko mohou nabídnout. Během daného servisu budou v případě potřeby odstraněny různé nedostatky, které se mohou objevit. Naštěstí u tak kvalitních produktů to nijak časté není a tak klimatizace bude sloužit i bez nutnosti vnějších zásahů. A že se skutečně jedná o špičkový produkt, to dokazuje záruka v délce 36 měsíců, s možností prodloužení dané lhůty.

Mobilní klimatizace

Do domácností nebo pro využití v menších prostorech se hodí zejména mobilní klimatizace, které lze snadno přemisťovat.

Pokračovat

Nástěnné klimatizace

Tyto prostorově nenáročné klimatizace byly navrženy s cílem jednoduché instalace do každé místnosti.

Pokračovat

Kazetové klimatizace

Využívá se především v komerčních aplikacích. Příkladem jsou restaurace, hotely, kancelářské prostory, zasedací místnosti.

Pokračovat

Montáž klimatizací

Naši pracovníci jsou připraveni vypracovat projekt k instalaci klimatizací , následnou montáž včetně pravidelného servisu.

Pokračovat