Potřebujete klimatizaci, ale nákup nové je neefektivní?

Společnost Remko je na našem trhu známá hlavně svou kvalitou, ale i také poměrně zajímavými službami, které svým klientům a budoucím zákazníkům může nabídnout. Kromě širokého výběru a s ním souvisejícího odborného poradenství, však nabízí možnost si vybranou klimatizační jednotku nejenom koupit, ale také zapůjčit. Tato možnost je doslova ideálním řešením při různých krátkodobých akcích, kde je potřeba ochladit interiér, ale koupě celé jednotky by byla vzhledem k povaze akce neefektivním řešením

půjčovna klimatizací praha

Vyberte si ze dvou mobilních klimatizačních jednotek

Samozřejmě s ohledem na možnost půjčení je nutné počítat s tím, že se jedná o jednotky mobilní, které tak nevyžadují žádnou montáž, a k jejich spuštění stačí zdroj elektrické energie. Následně již nic nebrání v jejich samotném provozu. A pokud vás zajímá, jaké konkrétně si můžete půjčit, tak je to typ Remko  MKT 250 a RKL 460.
První nabízená je běžnou klimatizační jednotkou určenou do jakýchkoliv interiérů. Překvapí nejenom svým tichým chodem, ale také výkonem 2,6 kW. Rozhodně však zaujme také svým vzduchovým výkonem, který činí 320 m³/h. Naproti tomu druhá jmenovaná jednotka je o něco výkonnější, a jelikož se skládá ze dvou částí, kdy kondenzátor, kompresor a výparník jsou umístěny v samostatné skříni, může nabídnout výkon srovnatelný se stacionárními jednotkami.

Výhodnější ceny při dlouhodobém půjčení

A to, že je tato možnost velmi výhodná sděluje i fakt, že při dlouhodobějším pronájmu samozřejmě ceny za výpůjčku výrazně klesají, a to až na 170 Kč v případě modelu MKT 250, a na cenu pouze o 40 korun vyšší, a to u modelu RKL 460. Obě jednotky samozřejmě zaujmou svou celkovou vysokou kvalitou, snadnou obsluhou a také již zmíněným výkonem. Zkrátka ideální možnost jak si také vyzkoušet, že Remko rozhodně dokáže splnit vaše očekávání, a nabídnout produkt, který se s celou řadou dalších doslova nedá srovnávat.

Podívejte se na nabídku půjčovny klimatizací Remko. Nebo si nechte zpracovat nabídku na montáž vlastních klimatizačních jednotek.

Mobilní klimatizace

Do domácností nebo pro využití v menších prostorech se hodí zejména mobilní klimatizace, které lze snadno přemisťovat.

Pokračovat

Nástěnné klimatizace

Tyto prostorově nenáročné klimatizace byly navrženy s cílem jednoduché instalace do každé místnosti.

Pokračovat

Kazetové klimatizace

Využívá se především v komerčních aplikacích. Příkladem jsou restaurace, hotely, kancelářské prostory, zasedací místnosti.

Pokračovat

Montáž klimatizací

Naši pracovníci jsou připraveni vypracovat projekt k instalaci klimatizací , následnou montáž včetně pravidelného servisu.

Pokračovat