Znáte výhody mobilních klimatizací?

Mluvíme-li o klimatizačních jednotkách, ne vždy je v interiérech nutné uvažovat o stacionární jednotce. Tu většina lidí jistě zná, jelikož se skládá nejčastěji z prvku na stěnu, a venkovní jednotky. Vzhledem k této konstrukci jsou tak nutností minimálně stavební úpravy. A právě v tomto ohledu se dostáváme k první výhodě, kterou mají právě mobilní klimatizace. Stavební úpravy u ní samotné totiž nejsou potřeba.

1. Lze s nimi snadno manipulovat a používat v jakékoliv místnosti

Jak už samozřejmě napovídá jejich název, je druhou výhodou jejich celková mobilita. Takové domácí klimatizace poté není problém přesunout do jakékoliv místnosti, kde by měla sloužit k ochlazování vzduchu. S touto praktickou možností samozřejmě souvisí také případný odvod kondenzátu. Nejsou totiž třeba žádné speciální nádoby, jelikož odvod vzduchu od mobilní klimatizace je řešený nejčastěji hadicemi. Kondenzát se následně změní v plynné skupenství, a tímto způsobem se snadno odvede.

2. Široká škála výkonů

Při výběru je samozřejmě nutné hledět na výkon. V tomto ohledu platí, že i malá klimatizace dokáže doslova divy. Samozřejmě v tomto ohledu je třeba vybrat jak podle chladícího výkonu, tak podle objemu vzduchu v místnostech. U malých bytů tak nejsou problémem ani ty nejmenší a nejlevnější modely, které dokážou svůj úkol splnit přesně tak, jak mají.

3. Maximálně snadné použití

Jednou z posledních výhod je samozřejmě použití jako takové. Daná klimatizace do bytu se totiž pouze zapojí do elektrické sítě, a zapne. Následně už stačí pouze nastavit požadovanou teplotu, a nechat ji pracovat. Stejně tak ale existují modely, které všechno toto zvládají naprosto automaticky, což k celkovému komfortu maximálně přispívá.

Možnosti použití?

Nabízejí se menší byty, obchody, kancelářské prostory, nebo i jiné soukromé či veřejné plochy menších rozměrů, kde je třeba docílit příjemné teploty vzduchu, a to bez nutnosti náročných realizací, jako v případě stacionárních jednotek.

Podívejte se na nabídku mobilních klimatizací vzdusin.cz

Mobilní klimatizace

Do domácností nebo pro využití v menších prostorech se hodí zejména mobilní klimatizace, které lze snadno přemisťovat.

Pokračovat

Nástěnné klimatizace

Tyto prostorově nenáročné klimatizace byly navrženy s cílem jednoduché instalace do každé místnosti.

Pokračovat

Kazetové klimatizace

Využívá se především v komerčních aplikacích. Příkladem jsou restaurace, hotely, kancelářské prostory, zasedací místnosti.

Pokračovat

Montáž klimatizací

Naši pracovníci jsou připraveni vypracovat projekt k instalaci klimatizací , následnou montáž včetně pravidelného servisu.

Pokračovat